Dla dzieci

Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. (Konfucjusz)

 

KOCHANI RODZICE!

Celem naszej szkoły jest rozwój umiejętności językowych u dzieci już w bardzo wczesnym wieku i budowanie u dzieci motywacji do nauki języka.

Zachęcamy naszych najmłodszych słuchaczy do przygody z językami obcymi przez całe ich życie.  Zainteresowanie i entuzjazm naszych młodszych kursantów podtrzymujemy poprzez wykorzystanie odpowiednich do wieku metod oraz gier i zabawy językowych.

Ćwiczymy pamięć naszych najmłodszych słuchaczy poprzez róznego rodzaju gry słowne a także wiele występów przed Wami drodzy Rodzice w celu pokazania co wasze pociechy potrafią i jak sprawnie posługują się językiem obcym . Dzięki temu nauka jest nie tylko efektywna, ale również przyjemna.

Tradycją w Naszej szkole jest wizyta Św. Mikołaja który jest z niecierpliwością oczekiwany przez najmłodszych. W cenie naszych kursów jest wiele imprez, spotkań kulturowych gdzie dzieci z wielką chęcią biorą w nich udział.

Zainwestuj w ich przyszłość- nie tracisz !!!

LEARN AND HAVE FUN !!!

Grupy wiekowe:
Początkowa faza rozwoju twojego dziecka jest bardzo dynamiczna. Istotną rzeczą aby twoje dziecko uczyło się w tej samej grupie równocześnie z dziećmi na tym samym poziomie zaawansowania. EW. to szkoła, która prowadzi kursy dla najmłodszych na różnych stopniach zaawansowania. Specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń umożliwia rozwijanie umiejętności w poprawnym pisaniu jak i płynnym używaniu języka.

To wszystko daje możliwość swobodnego przejścia wszystkich poziomów nauki. Kursy standardowe dla dzieci od 3 -6 lat obejmują 60 spotkań w całym roku tj. Zajęcia 45-minutowe które odbywaja się 2 razy w tygodniu, prowadzone w małych 6-8 osobowych grupach gwarantują skuteczną i atrakcyjną dla dziecka w tym wieku naukę oraz indywidualną opiekę nad każdym z nich

Dlaczego warto uczyć się z nami !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów
  • dziecko koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych
  • gwarantujemy indywidualne podejście do każdego ucznia
  • nauka odbywa się przez zabawę, ciekawe gry językowe, piosenki zagadki oraz projekty tematyczne samodzielnie przygotowane przez dzieci
  • materiały do nauki angielskiego wzbogacamy o nowoczesne pomoce multimedialne dysponujemy salami z projektorami i tablicami multimedialnymi
  • dzieci poprzez zabawę wcielają się w rolę postaci z bajek
  • Programy nauczania spełniają wymagania określone w CEFR (Common European Framework of Reference