EnglishWorld zaprasza!

English World Szkoła języków obcych istnieje od 2007r. i mieści się w samym centrum miasta Białogard.

Prowadzimy kursy : język angielski , język niemiecki i język rosyjski.

KURSY DLA DZIECI, młodzieży i dorosłych (w standardowym systemie General English). Stałym punktem naszej oferty są cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem:

KURSY MATURALNE, kompleksowo przygotowujące do matury z języków obcych. W ramach nich, zajęcia prowadzone są osobno dla poziomu podstawowego i rozszerzonego. Uzupełnieniem oferty dla młodzieży uczącej się są kursy skierowane wyłącznie do:

DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ a dalej dla LICEALISTÓW. Kursy te nie tylko eliminują wszelkie braki w znajomości języka ale zdecydowanie poszerzają umiejętność swobodnego posługiwania się nim. Organizujemy również szkolenia językowe dla renomowanych firm i klientów indywidualnych.

Wszystkim słuchaczom gwarantujemy miłą i kompetentną obsługę z indywidualnym podejściem do każdego słuchacza. EnglishWorld Szkoła Języków Obcych zapewnia, że będą się Wami opiekować tylko profesjonalni i doświadczeni nauczyciele. Nasza wykwalifikowana kadra jest aktywnie zaangażowana w układanie testów sprawdzających postępy naszych studentów. Każdy z nas ma na uwadze pozytywne wyniki nauki naszych uczniów i dzięki doświadczeniu wiemy na co zwracać uwagę. Nasz zespół lektorski to osoby młode ale z doświadczeniem i unikalną osobowością. Są to osoby wykwalifikowane, które wiedzę przekazują z pasją;.

MAŁE GRUPY:
Aby nauka języka obcego  (angielski, niemiecki ) była skuteczna grupa musi być niewielka. O przydzieleniu do grupy decyduje wybrany rodzaj kursu, poziom zaawansowania i wiek gdyż mamy świadomość, że rozbieżności w tej dziedzinie mogą zrujnować najlepsze zajęcia i zniechęcić do nauki. Poziom znajomości języka określany jest przy pomocy specjalnych testów diagnostycznych. Grupy u nas liczą 6-10 osób.

DOBRA CENA I ŻADNYCH UMÓW: Ceny w EnglishWorld Szkoła Języków Obcych są oszałamiająco niskie a Państwo nie są związani żadną umową co do uczestnictwa w całym kursie – daje Wam to możliwość samodzielnej oceny i podjęcia decyzji o dalszej nauce.